Konung oljemålning
2015-07-12
319859
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Tronande konung, olja på duk, 97x74 cm
Duksskador, hål