Porträtt 17/1800-tal
2015-07-12
319855
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (1700/1800-tal), Kardinal, olja på duk, 91x73 cm
Dukskador, rispor