Puttis 1800-tal oljemålning
2015-07-12
319851
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Puttis, olja på duk, 68x101 cm
Dukskador, lagning, retuscher