Akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Stilleben med snäcka och påfågelfjäder, akvarell, 48x50 cm
Kuntoraportti
Glasskador, fläckar
319847
Päivämäärä:
2015-07-11