Angelica Wiik färglitografi
2015-07-11
319832
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 59x41 cm, oramad