Angelica Wiik färglitografi
2015-07-11
319831
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 58x31 cm, oramad