Salongsgrupp
2015-07-11
319815
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SALONGSGRUPP, Louis XVI-stil, 1900-tal, skuren dekor, bronserad, besående av soffa, 2 karmstolar, 6 stolar, soffans längd 150 cm
Slitage, avslag