Målning 1800/1900-tal
2015-07-11
319797
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Samtal på terassen, signerad, olja på duk, 78x52 cm
Dukskador