Soffbord 1900-tal
2015-07-11
319792
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, ca 1940, bonad björk, höjd 65, diameter 110 cm
Slitage och smärre skador