Månbord
2015-07-10
319768
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÅNBORD, engelskt, 1900-tal, mahogny, läderklädd skiva, höjd 74, 76x38 cm
smärre slitage