Orientmatta Lori antik 1800-talets andra hälft
2015-07-14
319750
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
ORIENTMATTA, Lori, sydvästra Persien, antik 1800-talets andra hälft, 285x133 cm
PROVENIENS: James Opie, svensk privatsamling
Renoverad, reducerad kortsida, abrash med tätare kvalitet