Färglitografier Stig Claesson
2015-07-10
319745
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): 2 st, motiv från Globen Stockholm, signerade Stig Claesson, 30/100, litografier, ca 40x57 cm