Golvlampa i barockstil
2015-07-10
319741
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, barockstil, bronserad fot, total höjd ca 175 cm
Bruksslitage