Spegel i rokokostil
2015-07-10
319739
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, bronserad, höjd ca 170 cm
Ombronserad, skador och lagningar