Spegel bronserad
2015-07-10
319734
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, bronserad, höjd 90x52 cm
Skador, delar saknas/medföljer