Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-07-10
319733
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk, 52x43 cm
Krackeleringar