Ulrica Hydman Vallien
2015-07-11
319711
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm, oramad