Ulrica Hydman Vallien
2015-07-10
319710
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Familj, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 60x43 cm, oramad