Yrjö Edelmann
2015-07-10
319703
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm, oramad