M Pyk
2015-07-10
319699
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm, oramad