Ulrica Hydman Vallien
2015-07-10
319690
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm, oramad