Kaffeservis silver
2015-07-09
319625
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, svenska importstämplar, sockerskål invändigt förgylld, kannans höjd 25 cm, totalvikt ca 1080 g