Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-07-09
319620
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med and och frukter, otydligt signerad och daterad 1864, olja på duk, 28 x 56 cm