Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanérat i mahogny, lister, fothylsor och beslag i mässing, höjd ca 73, 140x80 cm
Slitage, lister saknas
319615
2015-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här