Sekretär
2015-07-09
319603
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEKRETÄR med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, höjd 124, 96x48 cm
Slitage