Takarmatur art deco stil
2015-07-09
319574
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, art deco-stil, 1900-tal, 3 ljuspunkter, höjd ca 24 cm
avskavd färg, obetydligt nagg (innerkant)