Tedosor 3 st brun glasyr
2015-08-05
319531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEDOSOR, 3 st, KRUKA, 1700/1800-tal, dekor i brun glasyr, tedosorna dekorerade med kalligrafi, höjd ca 14-16 cm
Slitage