Eijnar Kohlmann
2015-07-08
319518
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EIJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Vid strandkanten, signerad E. Kohlman, olja på duk uppfodrad på pannå, 21,5x27,5 cm