Salongsbord 1800-tal
2015-07-08
319509
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets slut, valnöt, höjd 68, 112x64 cm
Ytskador