Erik Olson Bretagne 1929
2015-07-08
319503
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): "Landskap från Bretagne", Le Pouldu 1929, signerad och daterad Erik Olson 29, olja på duk uppfodrad på pannå, 19,5x29,5 cm