Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av påfågel, höjd ca 20 cm
Nagg o skada vid fotring, smärre glasyrslitage
319497
2015-07-08