Bojan Kina

Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av påfågel, höjd ca 20 cm

Nagg o skada vid fotring, smärre glasyrslitage

319497

2015-07-08