Marianne Lindberg de Geer
2015-07-08
319451
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "Jag tänker på mig själv/Orientering", signerad MLDG, 139/200, färglitografi, ca 55x81 cm