Bengt Landin färglitografi
2015-07-07
319445
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner, signerad Bengt Landin, 231/250 resp EA, färglitografi, ca 64x46 resp 56 x 45 cm