Bergslandskap med insjö oljemålning
2015-07-07
319442
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bergslandskap med insjö, signerad WH Pearson, olja på duk uppfodrad pannå, ca 76x51 cm
Enstaka färgbortfall