Oidentifierad konstnär solnedgång
2015-07-07
319420
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Insjölandskap i solnedgång, signerad AH, olja på pannå, 22x32 cm