Golvlampa
2015-07-08
319414
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, bemålat trä, dekor av rosor, höjd inkl. skärm 174 cm
Slitage och skador