Helmtrud Nyström litografi
2015-07-08
319413
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Förlorad krona", signerad och daterad 1987, 42/125, färglitografi, 30x32 cm