Peter Dahl Stadion
2015-07-07
319393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Triumfens ögonblick - Hopparen", signerad Peter Dahl, 35/296, färglitografi, 74x55 cm