Kanna Gunnar Nylund
2015-07-07
319322
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NYLUND, kanna, stengods, Rörstrand, signerad GN, höjd ca 30 cm
Smärre ytslitage