Roland Svensson färglitografi
2015-07-06
319291
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "The Hunters", signerad Roland S, färglitografi, 24x39 cm
Med dedikation