Servis Rörstrand
2015-07-06
319260
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖRSTRAND, servis, 1900-tal, porslin, dekor av snöflingor, bestående av: 12 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 assietter, 10 desserttallrikar
Enstaka delar med dekorslitage, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma