Servis Rörstrand
Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
RÖRSTRAND, servis, 1900-tal, porslin, dekor av snöflingor, bestående av: 12 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 assietter, 10 desserttallrikar
Enstaka delar med dekorslitage, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
319260
2015-07-06