Petter Pettersson akvarell
2015-07-07
319217
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER PETTERSSON (född 1942): "Irland", signerad och daterad Petter Pettersson 1987, akvarell, 62x90 cm