Lennart Rosensohn akvarell
2015-07-07
319215
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Marknadsplatsen, signerad Rosensohn, akvarell, 21x28,5 cm