Ulf Gripenholm färglitografi
2015-07-06
319193
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Mörkt Möte", signerad Ulf Gripenholm 1983, 145/150, färglitografi, ca 37 x 44 cm