Urnor med lock
2015-07-05
319174
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNOR, med lock, 1 par, 1900-talets första hälft, bär Wienliknande märke, polykrom dekor av figurscener, totalhöjd ca 29 cm
Slitage