Skrivbord 1800-tal
2015-07-05
319173
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, svartmålat, med mässingsbeslag, 3 lådor i sargen och svarvade ben, höjd ca 75, 118x62 cm, nyckel saknas
Omarbetat, nyckel saknas