Oidentifierad konstnär olja på duk
2015-08-15
319166
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen med soldat, bär otydlig signatur samt 16 Orenburg, olja på duk, 31x44,5 cm