Olle Bonnier litografi
2015-07-05
319149
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): Komposition i svart och vitt, signerad och daterad Olle Bonniér, 76/150, litografi, 29x51 cm
Gulnader