Bordslampor Kina
2015-07-05
319137
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, bär märkning, polykrom dekor av bl a pioner, totalhöjd ca 53 resp 54 cm
Ena lampan med stjärnsprickor/skador