Sigfrid Söderberg
2015-07-06
319114
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIGRFRID SÖDERGREN (1900-tal), "Kongofloden I", signerad och daterad -67, olja på duk uppfordrad på pannå, 36x107 cm